Skip links

Makine Sanayi

Saklı Foreign Trade and Consulting Ltd. Sti

Machinery Industry

We serve the leading industrial establishments in the Food and Hygiene sector of our country in Machining and Steel construction manufacturing.

We are aware that our customers are not only concerned with the quality of our products, but also with the quality of our services. Therefore, the production processes from raw material entry to delivery are under the control of our Engineers, and our delivery performance is kept at the highest level by finalizing them without any problems.

For Machine You contact: 0262 454 22 30

Hizmet verdiğimiz birçok sektörün ihtiyacı olan fason/seri imalat şeklinde üretilen parçaların;

Teknik çizime göre
Numuneye göre
Yerinde ölçü alarak tasarlayarak
Şeklinde imalatlarını, en kaliteli şekilde yapabilecek imkan ve yeteneklere sahip olan firmamız 15 yıldır kalite, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmet maddeleri en önde tutarak hizmet etmektedir.

Müşteri memnuniyetinin önemini kalite yönetim sistemi haline getiren işletmemiz bu çalışmalarını ISO 10002:2018 sertifikası ile belgelendirilmektedir.

İmalat ekibimiz ile düzenli bir yapıya sahip üretim proseslerimizde sıfır hatalı parça üretim tekniği ile kalite kontrol yöntemleri kalifiye üretim elemanlarımız tarafından uygulanarak en hassas tolerans aralıklarında üretim yapılabilmektedir. Şirketimize yerleştirdiğimiz Kalite Yönetim Sistemimiz, ISO 9001:2015 sertifikası ile belgelendirilmektedir.

Müşterilerimizin kendilerini işletmelerini geliştirmek için hayata geçirdiği projelerde.

Fikirlerimizle projelendirme aşamasında,
Üretim ekibimiz ile imalatlarında,
Montaj ve Bakım ekibimizle uygulanmalarında yer almaktayız.
Yerlileştirme Çalışmaları

Ülkemizdeki mevut imkanlar ile üretilebilir olup, yurtdışından satın aldığımız OEM parçaları tespit ederek. Proje ekibimiz parçaların yerli üretimlerinin yapılabilmesi için çizim, malzeme analizi, parça geliştirme, üretim hazırlığı ve üretim aşamalarını yürütmektedir. Teknolojinin mümkün olan tüm imkanlarını takip eden işletmemiz, bünyesinde bulunan CAD-CAM hizmeti ile süreci daha kolay ve kaliteli bir şekilde yürütmektedir.

15 yıllık tecrübemiz ile çelik imalat, galvaniz kaplama, paslanmaz, alüminyum konstriksyon imalat ve montajı konusunda hizmet vermekteyiz.

Kağıt sektöründe kullanılan gofraj valslerinin imalatı işletmemiz tarafından yapılmaktadır. Türkiye’nin önde gelen kağıt fabrikasında bakım ustası olarak hizmet veren Kurucumuz Sn. Zeki AVCI kuruluşumuzdan çok önceki yıllarda bu ürünün üretimini yapmıştır.
Ülkemizin neredeyse tüm fabrikalarının bu talebini karşılayan firmamız, ülkemizde faaliyet gösteren firmaların yurt dışındaki tesislerinde (İran, Mısır, Rusya) aynı hizmeti götürmektedir. Kuruluşumuzun çok öncesinde tecrübe etmeye başladığımız, 25 yıldan uzun kağıt ve fiber vals üretim tecrübemizi İşletmemiz makine parkuru ile birleştirdiğimizde ortaya çıkan ürünlerimizi Avrupa pazarına açmayı hedeflemekteyiz. Ürünümüz «Avrupa birliği teknik komisyonu» tarafından denetlenerek «CE» Uygunluk Belgesi ile belgelendirilmiştir.