Skip links

Hakkımızda

Saklı Dış Ticaret ve Danışmanlık Ltd Şti

Asyapılan İnşaat, Çalışanları ve yaşattığı değerleri ile bir bütündür. En başta gelen sorumluluğumuz, vizyonumuza ve misyonumuza uygun hareket etmek, tüm paydaşlarımıza değer katmak, davranış ve ilkelerimizle saygın ve örnek bir kuruluş olmaktır.
Sahip olacağımız ve daima gözeteceğimiz kurum değerlerimiz, grubumuza, dolayısıyla çalışanlarımıza içinde bulunduğumuz çevrelerde farklılık yaratacaktır.
Başarımızın sürekliliği, günlük işlerimizde ve aldığımız tüm kararlarda bu değerleri yüceltme konusunda üzerimize düşeni yapmamıza bağlıdır.

Yaratıcılığın öncelikle hissetmekten, düşünmekten ve bilmekten geçtiğine inanıyoruz ve fikirlerimizi bu doğrultuda hayata geçiriyoruz.
Özgür ve özgün düşüncelerimizden aldığımız ilhamımızı, yaptığımız projelere yenilikçi ve hedef odaklı yaklaşımlar olarak yansıtıyoruz.
Saklı Cafe yerel lezzetler ve dünya mutfaklarından oluşan ve sürekli yenilenen menüsünü sunmaya devam ettirmektedir.
Eşsiz Manzaramız ile beraber daima en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamayı ve sürekli daha yüksek hedefler koyarak kendimizi yenilemekteyiz.
Sizleri de aramızda görmekten ve misafir etmekten mutluluk duyarız.

Mimarlık kurulduğundan beri yurt içi ve yurt dışında çeşitli ölçeklerde konut, ofis, karma kullanımlı bina, endüstriyel yapı, otel projeleri üretmektedir.
Ofis, mimari tasarım sürecinde avan proje aşamasından itibaren, bina programı, maliyet, nitelikli görsel algı, ilgili yönetmelikler, enerji performansına yönelik tasarım anlayışı, yapılı/doğal çevreye uyum gibi kriterlerle doğru tasarım kararlarını hızlı uygulama projesi haline getirir. Özellikle büyük hacimli konut projelerinde elde ettiği planlama stratejisi, yerleşim kararları, büyük ve küçük ölçekte isabetli tasarım kararları alma deneyimini değerlendirmektedir.

Stüdyo tipi çalışma ortamında, projeler, kentten-binaya insanın değdiği her ölçekte ele alınır. Tasarımın her aşamasında 3 boyutlu tasarım programlarını, çalışma maketlerini kullanarak elde edilecek binayı veya çevreyi çeşitli ölçeklerde önceden oluşturur.

Ülkemizin Gıda ve Hijyen sektöründe önde gelen sanayi kuruluşlarına Talaşlı imalat ve Çelik konstrüksiyon imalatları konusunda hizmet etmekteyiz.

Müşterilerimizin sadece ürünlerimizin kalitesiyle değil, hizmetlerimizin kalitesiyle de ilgilendiklerinin bilincindeyiz. Bundan dolayı hammadde girişinden teslimata kadar olan üretim prosesleri Mühendislerimizin kontrolü altında olup, problemsiz olarak sonuçlandırarak, sevkiyat performansımız en üst seviyede tutulmaktadır.

Villa Projemiz

Villa Projemiz

Hurdalık Projemiz

Hurdalık Projemiz

Raci Karabulut Projemiz

Raci Karabulut Projemiz

İznik yolu Projemiz

İznik yolu Projemiz

SAKLI Mimarlık
369
Mutlu insan
69
Sağlam Yapı
127
Müşleri
%100
Kalite