Hakkımızda

Dış Ticaret ve Danışmanlık konusunda yıllarca çalışmış olan Deneyimli üç ortağın bir araya gelmesi ile kurulmuş olan SAKLI Dış Tic ve Danışmanlık Ltd Şti , kısa zamanda oluşturduğu uzman ve deneyimli kadrosu ile bugün Büyük sanayi kuruluşlarına komple maliyet ve ürün odaklı çözümler sunmaktadır. Bu yıl basında Dünya da ilk ve tek olan , patentli kolon koruyucu bariyer sistemleri imalatçısı SENTRY PRO Amerikan firmasının Türkiye Distribütorlüğünü alarak ülkemizdeki işyeri , işveren ve işçi çalışma ortamlarına büyük maliyet ve güvenlik avantajı kazandırmıştır. Ayrıca bu yılın ortasından itibaren Deri , Pamuklu , Polyester ve Nitrile kaplı çalışma , eldivenleri konusunda kendisini dünya ya kanıtlamış olan MALLCOM firmasının Türkiye mümessilliğini ve Distribütorluğünü alarak Türkiye de uluslararası standartlara sahip , güvenli , kaliteli ve maliyet avantajlı ürünlerin satışını ve pazarlamasını yapmaktadır. Bu yıl sonuna kadar iş ve işyeri güvenliği ekipmanları konusunda almış olduğu 3 yeni Distribütörlüğü de Türkiye ye sunmak üzere hazırlıklarımız sürmektedir.Danışmanlık konusunda ise şirketimiz ; Ürün veya Fiyat bazlı Asya ve Avrupa ülkelerinden imalatçı tedariği , Uluslararası Ticaret Danışmanlığı , Proje bazlı ithalat ve Ihracat Danışmanlığı , YurtDışı Pazar araştırması ve Ürün lansmanı hizmetlerini vermektedir. Şirketimiz için en önde gelen amaç ; günün getirdiği ihtiyaçlara en son teknoloji, kalite ve servis ile maksimum müşteri memnuniyetini kalıcı kılmaktır.

Kalite Politikası

Asyapılan İnşaat, Çalışanları ve yaşattığı değerleri ile bir bütündür. En başta gelen sorumluluğumuz, vizyonumuza ve misyonumuza uygun hareket etmek, tüm paydaşlarımıza değer katmak, davranış ve ilkelerimizle saygın ve örnek bir kuruluş olmaktır.
Sahip olacağımız ve daima gözeteceğimiz kurum değerlerimiz, grubumuza, dolayısıyla çalışanlarımıza içinde bulunduğumuz çevrelerde farklılık yaratacaktır.
Başarımızın sürekliliği, günlük işlerimizde ve aldığımız tüm kararlarda bu değerleri yüceltme konusunda üzerimize düşeni yapmamıza bağlıdır.